Ogłoszenia parafialne 33 niedziela zwykła – 14.11.2021

Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy

1.Dziś zbiórka do puszek przed kościołem na Caritas parafialną w Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

2.Dziś przed kościołem można nabyć kalendarz misyjny na 2022 rok, oraz książki o tematyce misyjnej z Sudanu Południowego i Ugandy. Wspieramy dzieło misyjne kościoła w Ugandzie.

3.Za tydzień zbiórka przed kościołem na rzecz migrantów na granicy wschoidniej.

4.Za tydzień niedziela Chrystusa Króla Wszechświata – kończąca kolejny rok liturgiczny.

5.Za dwa tygodnie rozpoczniemy Adwent. Caritas parafialny przygotowuje wieńce adwentowe które będzie można nabyć przed kościołem w pierwszą niedzielę adwentu. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło

6.We wtorek po mszy św. spotkanie dla klas I i II przed bierzmowaniem.

7.Spotkanie dla chętnych chłopców na kandydatów na ministrantów w piątek o godz. 17:00 w kościele

8.Parafia posiada nowe konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786 – Bóg zapłać za składane ofiary w takiej formie.

9.Biuro parafialne czynne w poniedziałek i środę po wieczornej mszy św., oraz w czwartek od godz. 9:00 – 9:30 wyjątkowo.

10.Przewodnik Katolicki do nabycia w zakrystii.

11.Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.

12.W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Leokadię Świętek