Ogłoszenia parafialne – 34 niedziela zwykła – 20.11.2022

1. Dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – która kończy rok liturgiczny. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu i początek nowego roku liturgicznego. Przed kościołem do nabycia wieńce adwentowe przygotowane przez Caritas parafialną, które w czasie mszy św. zostaną poświęcone.
  2. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary na Caritas.
  4. We wtorek o godz. 16:45 spotkanie w kościele kandydatów na ministrantów.
  5. We wtorek wspomnienie św. Cecylii, zapraszam na wieczorną mszę św. wszystkich którzy poprzez muzykę i śpiew chwalą Pana Boga.
  6. Od przyszłej niedzieli w zakrystii i biurze parafialnym będzie można nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom
  7. W piątek spotkanie Oratorium Studnia, prosimy aby dzieci zabrały klej, nożyczki, farby, pędzelki oraz słoiki. Zapraszamy wszystkich, dzieci do 6 roku z dorosłym opiekunem.
  8. Spotkanie scholii w sobotę godz. 10:00 na salce parafialnej
  9. Wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy do Poczdamu w sobotę 26.11 o godz. 5:00, parking przed kościołem.
  10. Kochani parafianie w tym roku chcę Was nawiedzić z wizytą duszpasterską. Wstępny plan kolędy, najpierw Dominice, Ujazdowo oraz Boszkowo, następnie Włoszakowice, ul. Leszczyńska, Gajowa, Ogrodowa, Poprzeczna, Wolności, Nowaka, Spacerowa, Dominicka, Sosnowa, Leśników, Kwiatowa, Jaśminowa, Wolsztyńska, Dziedzica, Powstańców Wlkp., Strażacka. Moja ogromna prośba o zostawienie informacji w koszyczku przy wyjściu z kościoła o chęci otwarcia swoich drzwi do niedzieli 18.12. Nazwisko i adres. Z pozostałymi mieszkańcami parafii spotkam się na mszy św. w kościele pod koniec stycznia.
  11. W biurze parafialnym przyjmowane są intencje mszalne na 2023 rok.
  12. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  13. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki oraz kieszonkowe kalendarzyki za aktualnymi danymi parafii naszej diecezji w cenie 13 zł.
  14. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.