Ogłoszenia parafialne – 4 niedziela Adwentu – 19.12.2021

 1. Trwa Adwent – czas radosnego oczekiwania i czuwania.
 2. Roraty pt.: DROGA DO BETLEJEM – od poniedziałku do czwartku, o godz. 18:00
 3. W zakrystii oraz biurze parafialnym do nabycia poświęcone opłatki. (nie kupujmy w markecie – niech będzie to chrześcijański symbol wieczerzy wigilijnej w naszych domach). Składane ofiary za opłatki przeznaczamy na Dom Pokoju w Betlejem – podzielmy się chlebem. Historię domu – sierocińca, prowadzonego przez Siostry Elżbietanki można obejrzeć na YouTube – Niesiemy nadzieję.
 4. W czwartek biuro parafialne nieczynne.
 5. W piątek Wigilia Bożego Narodzenia. Pasterki o godz. 22:00 i 24:00.
 6. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodznia, msze św. o godz. 9:00, 10:15 i 11:30.
 7. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – Niedziela Świetej Rodziny, msze św. jak w niedzielę.
 8. W tym roku nie będzie jeszcze tradycyjnej kolędy. Już dziś zapraszam na wsólną Eucharystię w intencji rodzin mieszkających na poszczególnych ulicach do naszej parafialnej świątyni. Plan umieszczony w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. W czasie każdej mszy św. błogosławieństwo wody. Obrzęd kolędowy dostępny będzie w dzień kolędy. Ofiary kolędowe bedzie można złożyć przy żłóbku. Pan Jezus zbiera ofiary na remont ołtarza Swojej Matki.
 9. W dniu 15.01.2022 roku, zamierzamy zorganizować Zabawę karnawałową, zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Koszt 100 zł – od osoby.
 10. Spotkanie scholii na salce w sobotę o godz. 10:00.
 11. Spowiedź od poniedziałku do soboty pół godziny przed wieczorną mszą św.
 12. Parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786 – Bóg zapłać za składane ofiary w takiej formie.
 13. Przewodnik Katolicki do nabycia w zakrystii.
 14. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
 15. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: + Arkadiusz Olejniczak
Skip to content