Ogłoszenia parafialne – 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 27.03.2022

 1. Rozpoczynamy dziś rekolekcje parafialne, nauki rekolekcyjne w niedziele na każdej mszy św. oraz od poniedziałku do środy o godz. 9:00 i 18:00. Rekolekcje prowadzi ks. Tomasz Źwiernik – kapelan więzienia w Zamościu. Rekolekcje dla klas 7 i 8 oraz szkoły ponadpodstawowej o godz. 11:00 od poniedziałku do środy.
 2. W poniedziałek biuro parafialne nieczynne
 3. W Wielkim Poście nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa w piątek o godz. 16:00 z udziałem dzieci, oraz po wieczornej mszy św. dla dorosłych i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00. Droga krzyżowa ulicami naszej miejscowości 8.04.
 4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16:00 następnie msza św.
 5. W Wielkim Poście składamy daninę diecezjalną na utrzymanie: Caritas, Seminarium, Katedry, domu księży emerytów oraz ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Koperty wyłożone na stoliku oraz rozdają ministranci – przy tej okazji proszę o aktualizację danych osób zamieszkujących w poszczególnych domostwach, jest to niezbędna informacja do kartoteki parafialnej.
 6. W czwartek po wieczornej mszy św. spotkanie grupy synodalnej.
 7. W I piątek miesiąca od godz. 8:00 – odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, od 16:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
 8. W gablocie umieszczono plan spowiedzi przed świętami w dekanacie przemęckim
 9. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
 10. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem.
 11. GOK we Włoszakowicach zaprasza na koncert solidarnościowy z walczącą Ukrainą „Bo wolność krzyżami się mierzy…”, 2.04, na godz. 19:00 do Sali Trójkątnej Pałacu Sułkowskich we Włoszakowicach. Wstęp wolny.
 12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.
Skip to content