Ogłoszenia parafialne – 5 Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022

1. Za nami dzień wizytacji kanonicznej parafii przeprowadzonej przez Ks. Abp. Stanisława Gądeckiego – metropolity poznańskiego. Bóg zapłać za zaangażowanie i obecność. Mogło być nas więcej.
  2. Nabożeństwa majowe – po wieczornej mszy św. od poniedziałku do czwartku. W piątek o godz. 20:30 przy figurze na ul. Zalesie. W sobotę przed wieczorną mszą św.
  3. W niedzielę 26.06 – odbędzie się kolejny festyn parafialny pod hasłem – IDZIEMY RAZEM BARDZIEJ. Już dziś zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. W programie wiele ciekawych atrakcji. Prosimy o przygotowanie i ofiarowanie fantów na loterię, które można składać na probostwie. Pozyskane środki finansowe przeznaczymy na doposażenie salek parafialnych w których od września chcemy otworzyć oratorium dla dzieci o nazwie Studnia.
  4. W sobotę w Katedrze święcenia kapłańskie o godz. 10:00.
  5. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
  7. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.