Trójcy Przenajświętszej -04.06.2023

 1. Do ostatniej niedzieli września msza św. w niedzielę o godz. 10:15 odprawiana jest w kaplicy leśnej w Boszkowie. Można zamawiać intencje mszy św.
 2. Nabożeństwa czerwcowe po wieczornej mszy św.
 3. Dziś odpust parafialny ku czci Świętej Trójcy, o godz. 11:30 suma odpustowa z procesją. W czasie tej mszy św. będę dziękował za 25 lat posługi kapłańskiej. Proszę o przygotowanie procesji. Dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków
 4. W czwartek 8.06 – Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 8:00 w kościele i o godz. 10:00 – msza św. przy Ośrodku Zdrowia i procesja ul. Zalesie, Leśna, Zalesie do Ośrodka Zdrowia. Proszę o przygotowanie procesji, dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków.
 5. We wtorek po wieczornej mszy św. zapraszam na spotkanie organizacyjne przed pareafiadą która ma odbyć się 25.06.
 6. W czasie oktawy Bożego Ciała msza św. z Nieszporami o Eucharystii i procesja wokół kościoła o godz. 18:00 w niedziele po mszy św. o godz. 11:30. Proszę o przygotowanie procesji a dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków.
 7. Przed pięćdziesięciu laty, 9 czerwca 1973 roku, Ksiądz Arcybiskup Metropolita Stanisław Gądecki, w Bazylice Archikatedralnej w Gnieźnie, został wyświęcony na kapłana przez bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego. Archidiecezjalne uroczystości jubileuszowe odbędą się w Katedrze Poznańskiej w sobotę, dnia 10 czerwca br. o godz. 11. Zapraszamy do udziału.
 8. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na dzień 9 czerwca 2023 roku (piątek).
 9. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na szkoły katolickie, Wydział Teologiczny UAM w Poznaniu oraz KUL
 10. Półkolonie – lista zamknięta.
 11. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
 12. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki + modlitewnik
 13. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.

 

4.06.2023 – Festiwal orkiestr dętych – Lato z Dęciakami IV we Włoszakowicach – wstęp wolny

Skip to content