Zesłanie Ducha Świętego – 28.05.2023

 1. Do ostatniej niedzieli września msza św. w niedzielę o godz. 10:15 odprawiana jest w kaplicy leśnej w Boszkowie. Można zamawiać intencje mszy św.
 2. Nabożeństwa majowe po wieczornej mszy św. od poniedziałku do środy, od czwartku nabożeństwa czerwcowe.
 3. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończąca okres wielkanocny. 55 dzieci naszej parafii w sobotę i niedzielę przystąpiło do I Komunii św. Dziękuję rodzicom za Dar ołtarza jest nim nowy baldachim. Od poniedziałku do piątku dla dzieci biały tydzień – msza św. o godz. 18:00. Przy tej okazji zostało wykonane kolejnych 10 ławek przed kościołem.
 4. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła
 5. Wtorek 30.05 – jest dniem srebrnego jubileuszu moich święceń kapłańskich. W dniu 2.06 z Księdzem Arcybiskupem w Katedrze św. Apostołów Piotra i Pawła w Poznaniu wraz z kolegami kursowymi o godz. 11:00 odprawimy msze św. dziękczynną.
 6. W czwartek święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana i pierwszy czwartek miesiąca wyjątkowo od godz. 8:00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, od godz. 17:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. Różaniec o godz. 17:30 prowadzony przez 6 Różę Matek. W czwartek biuro parafialne – nieczynne
 7. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8:00 – nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi – różaniec, medytacja i msza św.
 9. Za tydzień odpust parafialny ku czci Świętej Trójcy o godz. 11:30 suma odpustowa z procesją. W czasie tej mszy św. będę dziękował za 25 lat posługi kapłańskiej. Proszę o przygotowanie procesji. Dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków
 10. W czwartek 8.06 – Uroczystość Bożego Ciała. O godz. 10:00 – msza św. przy Ośrodku Zdrowia i procesja ul. Zalesie, Leśna, Zalesie do Ośrodka Zdrowia. Dziękuję rodzinom za chęć przygotowania ołtarzy.
 11. Półkolonie – lista zamknięta.
 12. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
 13. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki + modlitewnik
 14. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.

 

4.06.2023 – Festiwal orkiestr dętych – Lato z Dęciakami IV we Włoszakowicach – wstęp wolny

Skip to content