Ogłoszenia parafialne – Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 12.06.2022

 1. Nabożeństwa czerwcowe – po wieczornej mszy św.
 2. Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 11:30. Zapraszam do uczestnictwa. Proszę dziewczynki o sypanie kwiatków oraz o przygotowanie procesji ministrantów, poczty sztandarowe oraz feletrony i baldachim.
 3. Dziś zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
 4. W poniedziałek 13.06 – nabożeństwo fatimskie, o godz. 19:30 – różaniec, msza św. i procesja.
 5. W czwartek 16.06 – Uroczystość Bożego Ciała. Tradycyjnie przy Ośrodku Zdrowia – msza św. o godz. 10:00 i następnie procesja eucharystyczna ulicami naszej miejscowości. Trasa to ul. Zalesie i Leśna, proszę o przygotowanie ołtarzy wg miejscowego zwyczaju oraz udział sztandarów i feletronów oraz dziewczynek sypiących kwiatki, ministrantów oraz dzieci pierwszokomunijnych.
 6. W czasie Oktawy Bożego Ciała – msza św. z Nieszporami o Eucharystii i procesja wokół kościoła. Procesja z niedzielę po mszy św. o godz. 11:30. Proszę o zaangażowanie w przebieg procesji i udział dziewczynek sypiących kwiatki, sztandarów, feletronów, ministrantów, panów do baldachimu.
 7. W niedzielę 19.06, o godz. 11:30 – rocznica I komunii św.
 8. Parafialny Zespół Caritas organizuje w dniach od 4 – 7.07 br. półkolonie dla dzieci. Koszt to 10 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
 9. W niedzielę 26.06 – odbędzie się kolejny festyn parafialny pod hasłem – IDZIEMY RAZEM BARDZIEJ. Już dziś zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. W programie wiele ciekawych atrakcji. Prosimy o przygotowanie i ofiarowanie fantów na loterię, które można składać na probostwie. Pozyskane środki finansowe przeznaczymy na doposażenie salek parafialnych w których od września chcemy otworzyć oratorium dla dzieci o nazwie Studnia.
 10. Bóg zapłać za składane ofiary na parafialne konto bankowe – 73 1240 1499 1111 0011 0775 0786
 11. W zakrystii do nabycia Przewodnik Katolicki
 12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia niech Pan Bóg obficie błogosławi.

Pogrzeb: + Janina Nowak, w środę o godz. 11:00

Skip to content